SIKÇA SORULAN SORULAR

Bayilik Talebim Ne Kadar Sürede Onaylanır ?

Bayilik talebiniz bayi alım departmanlarımız tarafından incelendikten sonra değerlendirilip uygun görüldüğü taktirde gün içerisinde maksimum 30 Dk. İçinde onaylanıp tarafınıza e-mail ve telefon ile bildirilecektir.

Bayiniz Olmak İçin Ücret , Evrak Veya Belge Gereklimidir ?

Bayimiz olmak için herhangi bir şekilde ücret belge veya evrak talep edilmemekle birlikte sadece Bayi Kayıt Formunu doldurmanız yeterlidir.

TL Kredi Transfer Etmeye Nasıl Başlayabilirim ?

Sistemimiz üzerinden TL Kredi gönderebilmeniz için ilk olarak Bayi Panelinde bulunan banka hesaplarımıza kendi hesabınızda kullanmak istediğiniz kadar nakiti havale veya eft yoluyla transfer etmeniz gerekmektedir. Belirttiğiniz kredi miktarını hesabımıza transfer ettikten sonra Bayi panelinizdeki Ödeme bildirimi menüsünden gönderdiğiniz nakit miktarını gerekli bilgileri doldurarak belirttiğiniz takdirde maksimum 2 ila 5 Dk. arasında onaylanır. Onaylandıktan sonra otomatik olarak gönderdiğiniz nakit kadar kredi hesabınıza yüklenir. Böylelikle Bayi panelinizdeki TL Kredi Yükle menülerinden dilediğiniz miktarda Kredi transfer etme hakkına sahip olursunuz.

Kredi Yükleme İşleminden Sonra Nasıl TL Kredi Gönderebilirim ?

Panelinize kredi yükleme işlemi tamamlandıktan sonra Bayi panelinizdeki TL Kredi Yükle sekmesine tıklayarak Kredi göndermek istediğiniz miktarı listeden seçtikten sonra Kredi transfer etmek istediğiniz Numarayı girip Gönder sekmesine basınız. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra belirttiğiniz operatör ve numaraya 10Sn. -1 Dk. içinde Kredi otomatik olarak yüklenecektir. Bununla birlikte herhangi bir operatör kaynaklı gecikmelerden İstanbul TL sorumlu olmayıp bu durumlarda kayan yazıda tarafınıza bilgi verilecektir.

Kimler Bayimiz Olup Kullanabilir ?

Sistemimizi cep telefonu bayileri, internet kafeler, kırtasiyeler, iddia ve sayısal loto bayileri, büfeler, kuruyemişçiler, okul kantinleri, öğrenci yurtları, spor tesisleri, kafeteryalar gibi hareketli insan topluluklarının bulunduğu bölgelerde faaliyet gösteren firmalar ve şahıslar rahatlıkla kullanabilir.

Geri Ödeme Garantisi

Bayilerimize her şekilde % 100 müşteri memnuniyetini garanti etmekle birlikte herhangi bir aksaklık veya size ait bir sebepten dolayı geri ödeme isteklerinizi karşılamaktadır.